درباره ما

این شرکت از سال 1370 در زمینه تولیدات مواد معدنی فعالیت خود را در استان خراسان رضوی بخش احمد آباد مشهد – حاشیه جاده مشهد – تربت حیدریه کیلومتر 72 – شـروع و در زمینـه های تولـید پودرهای میکرونیزه جهت تولید ایزوگام ، خودروسازی ، حفاری ، تولید خوراک دام … و لایه های رطوبتی فعالیت معدنی در مورد استخراج معدنی نیز گسترش دادند. در سال 1385 با تشکیل گروه فنی با استفاده از تجربه تولید و استفاده از تکنولوژی منطبق با علم و در ادامه با ثبت شرکت طراحان ماشین حجازیان گسترش داده که بدین منظور نیز برای اولین بار در ایران موفق به ساخت دستگاه آسیاب سپراتور غلطکی (ریموند میل ) گردیده . در ادامه فعالیت در سال 1390 با تأسیس شرکت کیمیا پودر خراسان  کلیه فعالیت های فرآوری مواد معدنی در چهار چوب این شرکت قرار داده اند که در این زمینه تولید پودر میکرونیزه منطبق با آنالیز و عیار قابل قبول جهت صادرات به ترکمنسـتان و مصـارف داخلی اقدام نموده و طی دو سال اخیر تناژ قـابل ملاحظه ای تولید و تحویل مصرف کنندگان داخل و خارج گردیده است.

چشم انداز

 همراه با ایده های جدید در زمینه تجهیزات مرتبط با صنایع و معادن به خصوص در زمینه فرآوری و میکرونیزه کردن مواد معدنی پیشرو باشد که رضایت و اعتماد مشتری مهمترین دغدغه اصلی این شرکت می باشد .

ارزش های بنیادین:

مسئولیت پذیری در قبال مشتریان، کارکنان و جامعه و تلاش در جهت صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست یکی از ارزش های بنیادین این شرکت می باشد.

شناسايي نيازهاي مشتريان و متناسب با درخواست و نيازهاي مشتريان و برنامه ريزي هاي مدون اقدام به مرتفع نمودن اين نيازها مي نمايد.

شرکت کیمیا پودر زرین مشهد به عنوان تولید کننده انواع معدنی