خدمات شرکت کیمیا پودر زرین

شرکت کیمیا پودر زرین مشهد افتخار دارد با بهره گیری از متخصصین مجرب و توانمند با سطح علمی بالا و به روز دنیا در زمینه مواد معدنی به طور گسترده تمامی نیازهای مشتریان را تحت پوشش خود در می آورد .

میکرونیزه مواد معدنی

میکرونیزه و فرآوری مواد معدنی

این شرکت مفتخر به تولید و فرآوری مواد معدنی در مش های مختلف با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و به روز در زمینه میکرونیزه کردن است و این امر باعث گردیده تا این شرکت بتواند محصولات تولیدی خود را به استانداردهای مطرح اروپایی در بازاهای داخلی، بین المللی عرضه نماید. برخی از محصولات تولید شده میکرونیزه عبارتند از :

    ♦ باریت حفاری

    ♦ باریت کریستال

    ♦ بنتونیت حفاری

    ♦ بنتونیت ریخته ­گری

    ♦ تالک

    ♦ کربنات کلسیم

    ♦ کربنات منیزیم

 

تامین انواع پودرهای معدنی

شرکت کیمیا پودر زرین واقع در مشهد  قادر به تامین انواع مواد معدنی طبق آنالیزهای مطرح شده برای صنایع مختلف می باشد . 

این شرکت دارای واحد کنترل کیفیت می باشد که این واحد با به کارگیری از تجهیزات مناسب کنترل خط تولید مطابق با استانداردهای موجود و آموزش مستمر کارکنان تولیدی، تلاش خود را در جهت تولید محصول با کیفیت و جلب رضایت مشتری انجام می دهد . همچنین این شرکت دارای آزمایشگاهی جهت آزمایشات مطابق با استانداردهای API,ACMA می باشد.

فرآوری و میکرونیزه مواد معدنی
تولید مواد معدنی

مشاوره جهت تامین مواد معدنی

شرکت کیمیا پودر زرین مشهد دارای بیش چند دهه تجربه در زمینه تولید و فرآوری مواد معدنی و همچنین با برند طراحان ماشین حجازیان در زمینه ساخت انواع ماشین آلات مواد معدنی منبع خوبی به عنوان مشاور می باشد.